Laistymo sistemos kompiuteris

Pasidalinkite:

Kompiuteriai gali būti naudojami ne tik sprendimams priimti, bet ir sprendimams įgyvendinti, laistymo sistemos veikimui stebėti, drėkinimo reikmėms koreguoti, kai drėkinimo metu keičiasi klimato ar kitos sąlygos, grįžtamojo ryšio duomenims apdoroti, kad būtų galima įvertinti drėkinimo procesą, ir pilnam

Kas yra kompiuterizuota laistymo sistema?

Vejos laistymo sistemos komplektas

Išmaniosios laistymo sistemos automatiškai pritaiko laistymo grafikus ir veikimo laiką, kad atitiktų konkrečius kraštovaizdžio poreikius. Šie valdikliai gerokai padidina lauko vandens naudojimo efektyvumą.

Kas yra išmanusis drėkinimas?

Išmanioji sodo automatinė laistymo sistema, veikianti ankstų rytą žaliajame parke – laistoma veja ir įvairiaspalvės gėlės tulpės, narcizai ir kitų rūšių pavasarinės gėlės.

Lietuvoje vien tik lauke kasdien vidutiniškai sunaudojama milijonai litrų vandens, daugiausia kraštovaizdžio laistymui. Net 50 proc. šio vandens iššvaistoma dėl perteklinio laistymo, kurį lemia neefektyvūs tradiciniai laistymo metodai ir sistemos. Išmanioji laistymo technologija yra atsakymas.

Išmaniosios drėkinimo sistemos automatiškai pritaiko laistymo grafikus ir veikimo laiką, kad atitiktų konkrečius kraštovaizdžio poreikius. Šie valdikliai gerokai padidina lauko vandens naudojimo efektyvumą.

Skirtingai nuo tradicinių laistymo valdiklių, kurie veikia pagal iš anksto nustatytą užprogramuotą grafiką ir laikmačius, išmanieji laistymo valdikliai stebi orus, dirvožemio sąlygas, garavimą ir augalų sunaudojamą vandenį, kad automatiškai pritaikytų laistymo grafiką prie faktinių vietovės sąlygų.

Pavyzdžiui, padidėjus lauko temperatūrai arba sumažėjus kritulių kiekiui, išmanieji drėkinimo valdikliai, atsižvelgdami į konkrečios vietos kintamuosius, pavyzdžiui, dirvožemio tipą, laistymo purkštuvais normą ir t. t., koreguoja laistymo laiką arba tvarkaraštį. Yra keletas išmaniųjų drėkinimo valdiklių variantų.

Išmanieji drėkinimo valdikliai taupo vandenį ir pinigus

Ekspertai sutaria, kad išmaniosios laistymo sistemos ir valdikliai, palyginti su tradiciniais drėkinimo valdikliais, taupo vandenį įvairiais atvejais. Keletas kontroliuojamų mokslinių tyrimų rodo, kad sutaupoma nuo 30 iki 50 proc. vandens.

Laistymo sistemo privalumai

Kad augalai ir žolė augtų ir vešėtų, jiems reikia vandens.  Jei norite, kad jūsų kiemas atrodytų neįtikėtinai, laistymo sistemos įrengimas turėtų būti jūsų sąrašo viršuje.  Daugelis namų savininkų supranta, kad drėkinimo sistema padės kiemui gražiai atrodyti, tačiau yra daug kitų privalumų, kuriais galite džiaugtis įsirengę laistymo sistemą.

Šiuolaikinės laistymo sistemos privalumas tas, kad galite nustatyti ne tik tai, kiek vandens paskirstoma sode, bet ir kur jis purškiamas, laistomas ar lašinamas.  Tai leidžia valdyti sudėtingą augalų išdėstymą ir kiekvienam gėlynui ar daržovių lysvei bet kuriuo metu tiekti būtent tokį vandens kiekį, kokio reikia.

Norite įsirengti laistymo sistemą?
Mes pasiruošę Jums padėti!

Atliekame laistymo sistemų projektavimo, įrengimo, priežiūros paslaugas. Laistymo sistema leidžia Jums rūpintis savo daržu ir sodu patogiai.

Projektavimas pagal individualius Jūsų poreikius ir norimą laistyti teritoriją.

Susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba
telefonu +370 6 871 4953.

  Skaitykite daugiau

  Žemės ūkio laistymas

  Žemės ūkio laistymas yra svarbus veiksnys, kuris daro didelę įtaką pasaulio maisto gamybai. Laistymas yra būtinas, kad augalai galėtų augti ir vystytis, o šiuolaikinis žemės ūkis negalėtų egzistuoti be šios svarbios praktikos. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip žemės ūkio laistymas veikia pasaulio maisto gamybą ir kaip jis yra įgyvendinamas. Kaip žemės ūkio laistymas veikia maisto gamybą

  Automatinė vejos laistymo sistema

  Kaip sutvarkyti pažeistą veją

  Vejos gali būti pažeistos dėl daugybės priežasčių. Žalingi vabzdžiai gali suniokoti veją, nepageidaujami augalai gali pradėti joje veistis arba dėl vandens ir trąšų trūkumo sveika veja gali susirgti. Vienas iš pagrindinių jūsų tikslų taisant pažeistą veją – imtis veiksmų, kai tik atsiranda kuri nors iš pirmiau minėtų priežasčių. Praėjus per daug laiko, tai gali pareikalauti