Laistymo sistemos kompiuteris

Pasidalinkite:

Kompiuteriai gali būti naudojami ne tik sprendimams priimti, bet ir sprendimams įgyvendinti, laistymo sistemos veikimui stebėti, drėkinimo reikmėms koreguoti, kai drėkinimo metu keičiasi klimato ar kitos sąlygos, grįžtamojo ryšio duomenims apdoroti, kad būtų galima įvertinti drėkinimo procesą, ir pilnam

Kas yra kompiuterizuota laistymo sistema?

Vejos laistymo sistemos komplektas

Išmaniosios laistymo sistemos automatiškai pritaiko laistymo grafikus ir veikimo laiką, kad atitiktų konkrečius kraštovaizdžio poreikius. Šie valdikliai gerokai padidina lauko vandens naudojimo efektyvumą.

Kas yra išmanusis drėkinimas?

Išmanioji sodo automatinė laistymo sistema, veikianti ankstų rytą žaliajame parke – laistoma veja ir įvairiaspalvės gėlės tulpės, narcizai ir kitų rūšių pavasarinės gėlės.

Lietuvoje vien tik lauke kasdien vidutiniškai sunaudojama milijonai litrų vandens, daugiausia kraštovaizdžio laistymui. Net 50 proc. šio vandens iššvaistoma dėl perteklinio laistymo, kurį lemia neefektyvūs tradiciniai laistymo metodai ir sistemos. Išmanioji laistymo technologija yra atsakymas.

Išmaniosios drėkinimo sistemos automatiškai pritaiko laistymo grafikus ir veikimo laiką, kad atitiktų konkrečius kraštovaizdžio poreikius. Šie valdikliai gerokai padidina lauko vandens naudojimo efektyvumą.

Skirtingai nuo tradicinių laistymo valdiklių, kurie veikia pagal iš anksto nustatytą užprogramuotą grafiką ir laikmačius, išmanieji laistymo valdikliai stebi orus, dirvožemio sąlygas, garavimą ir augalų sunaudojamą vandenį, kad automatiškai pritaikytų laistymo grafiką prie faktinių vietovės sąlygų.

Pavyzdžiui, padidėjus lauko temperatūrai arba sumažėjus kritulių kiekiui, išmanieji drėkinimo valdikliai, atsižvelgdami į konkrečios vietos kintamuosius, pavyzdžiui, dirvožemio tipą, laistymo purkštuvais normą ir t. t., koreguoja laistymo laiką arba tvarkaraštį. Yra keletas išmaniųjų drėkinimo valdiklių variantų.

Išmanieji drėkinimo valdikliai taupo vandenį ir pinigus

Ekspertai sutaria, kad išmaniosios laistymo sistemos ir valdikliai, palyginti su tradiciniais drėkinimo valdikliais, taupo vandenį įvairiais atvejais. Keletas kontroliuojamų mokslinių tyrimų rodo, kad sutaupoma nuo 30 iki 50 proc. vandens.

Laistymo sistemo privalumai

Kad augalai ir žolė augtų ir vešėtų, jiems reikia vandens.  Jei norite, kad jūsų kiemas atrodytų neįtikėtinai, laistymo sistemos įrengimas turėtų būti jūsų sąrašo viršuje.  Daugelis namų savininkų supranta, kad drėkinimo sistema padės kiemui gražiai atrodyti, tačiau yra daug kitų privalumų, kuriais galite džiaugtis įsirengę laistymo sistemą.

Šiuolaikinės laistymo sistemos privalumas tas, kad galite nustatyti ne tik tai, kiek vandens paskirstoma sode, bet ir kur jis purškiamas, laistomas ar lašinamas.  Tai leidžia valdyti sudėtingą augalų išdėstymą ir kiekvienam gėlynui ar daržovių lysvei bet kuriuo metu tiekti būtent tokį vandens kiekį, kokio reikia.

Norite įsirengti laistymo sistemą?
Mes pasiruošę Jums padėti!

Atliekame laistymo sistemų projektavimo, įrengimo, priežiūros paslaugas. Laistymo sistema leidžia Jums rūpintis savo daržu ir sodu patogiai.

Projektavimas pagal individualius Jūsų poreikius ir norimą laistyti teritoriją.

Susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba
telefonu +370 6 871 4953.

    Skaitykite daugiau

    Pavyzdinės laistymo sistemas

    Pavyzdinės laistymo sistemas: Efektyvus ir Žaliavomis taupantis būdas Kas yra pavyzdinės laistymo sistemos? Pavyzdinės laistymo sistemos yra technologijos, kuriomis valdomas vandens naudojimas augalų auginime. Jos apima drėkinimo sistemų ir jų kontrolės įrangos, kurių pagalba galima taupyti vandenį ir sumažinti atliekų kiekį. Kaip pavyzdinės laistymo sistemos veikia? Pavyzdinės laistymo sistemos naudoja daugybę technologijų, kad būtų pasiektas

    Laistymo sistemos prietaisų techninė priežiūra

    Kodėl reikalinga laistymo sistemos prietaisų priežiūra? Laistymo sistemos prietaisai, tokie kaip laistytuvai, purkštuvai, filtras ir kt., yra esminiai norint užtikrinti augalų gerovę. Tiesa, kad tokia įranga yra paprasta ir efektyvi, tačiau ji taip pat yra linkusi sugesti ar sugadinti dėl nuolatinio naudojimo ir įvairių neigiamų aplinkos veiksnių. Todėl reikia atidžiai prižiūrėti laistymo sistemos prietaisus. Kaip