Apie mus

gazele_2020
Kas Mes?

Lietaus Paukštis

„Lietaus paukštis“ – ilgametę ir sėkmingą patirtį statybų sektoriuje sukaupusios ir taikančios kompanijos UAB ,,Meistrelis“ prekės ženklas. Mūsų tikslai – sparta, kokybė, kruopštumas ir atsakingumas.

Siūlome įvairių rūšių laistymo sistemų įrengimą bei priežiūrą. Visai įrangai ir darbams suteikiame dviejų metų garantiją.

Dirbame su vienos didžiausių laistymo sistemų bendrovės „Rain Bird“ distributoriumi Lietuvoje UAB ,,Horticom“ ir naudojame jų produkciją.

Kompanija Meistrelis 2020 m. pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.

Aukščiausios kvalifikacijos meistrai

Patirtis
19+ metų

2 metų
garantija

Pagaminta
JAV

Trumpai apie „RainBird“

„Rain Bird“ yra pirmaujanti pasaulinė laistymo įrangos gamintoja ir paslaugų teikėja, kurios būstinė yra JAV. Įmonė buvo įkurta 1933 m., Kalifornijos žemės ūkio bumo metu. Nuo pat pradžių „Rain
Bird“ gamino ir siūlė plačiausią pramonės laistymo produktų asortimentą ūkiams, golfo aikštynams, sporto arenoms, komerciniams pastatams ir privatiems namams daugiau nei 130-yje pasaulio šalių.

 

Per pastaruosius aštuonis dešimtmečius „Rain Bird“ buvo suteikta daugiau nei 450 patentų visame pasaulyje, pradedant nuo pirmojo 1935 m. už originalų horizontalaus poveikio smūginį purkštuvą, kuris sukėlė revoliuciją maisto gamybos pramonėje bei pradėjo naują laistymo erą.

valdymo panelė

Ieškote inovatyvumo laistymo sistemų sprendimuose?

„Lietaus paukštis“ siūlo komercinių laistymo sistemų pasirinkimą žemės ūkiui bei privačios aplinkos laistymo sistemas.

laistymo sistemų projektavimas

Mes pasiruošę padėti – bendraukime!

Susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba
telefonu  +370 6 871 4953 .