Geriausia sodo laistymo sistema

Pasidalinkite:

Lyginant su tradiciniais sodo laistymo sistemos būdais, lašelinė laistymo sistema turi daug privalumų. Lašelinė sistema padės taupyti vandenį ir tausoti vieną brangiausių planetos išteklių. Sumažinus vandens suvartojimą, sumažės ir sąskaitos už vandenį. Lašelinis laistymas taip pat gali padėti auginti sveikesnius augalus, nes vanduo patenka tiksliai ten, kur reikia.

Nesvarbu, ar galvojate apie geriausią lašelinio laistymosistemą, kurią galėtumėte naudoti sodui, daržui, ar norite rasti sistemą medžiams, gėlėms ar kraštovaizdžiui laistyti, mūsų įmonė jums padės. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip išsirinkti geriausią mažo ar didelio geriausią sodo laistymo sistemą.

Sodo laistymo sistemos pasirinkimas

Tinkama sodo laistymo sistema jūsų namams turėtų būti patikima ir gerai prižiūrima. Sodo laistymo sistema turėtų suteikti grožio ir efektyviai naudoti vandenį jūsų ir jūsų sodo gyvenime.

Šį tinklaraštį skaitote dėl to, kad norite laistyti savo sodus efektyviausiu ir veiksmingiausiu būdu. Vadovaudamiesi keliais pagrindiniais patarimais ir metodais, galėsite maksimaliai išnaudoti savo sodo laistymo įrangą.

Sodo laistymo sistemą turėtumėte pritaikyti prie savo klimato ir auginimo sąlygų savo vietovėje. Geriausia sodo laistymo sistema turėtų nuolat tiekti ne tik augalams reikalingą vandenį, bet ir maistingąsias medžiagas, reikalingas augalams klestėti ir augti iki optimalaus dydžio.

Sodo žarna

Laistymas naudojant žarną yra pats paprasčiausias vandens tiekimo būdas. Deja, šis būdas yra varginantis, užimantis daug laiko ir neefektyvus.

Be to, jis gali jus suvaržyti. Jis reikalauja, kad būtumėte savo namuose ir tinkamiausiu paros metu tiektumėte reikiamą vandens kiekį reikiamą laiką.

Sodo laistymas iš žarnos taip pat reikalauja šiek tiek jėgų. Reikia nemažai raumenų, kad galėtumėte vilkti sunkias žarnas ir ilgai jas laikyti, kad kiekvieną dieną gėlių ir daržovių lysvės gautų reikiamą vandens kiekį. Be to, neišvengiamai tenka susidoroti su neišvengiamais vingiais.

Kiekvieną kartą baigus laistyti žarną vėl ją suvynioti atgal – dar viena ne itin šlovinga užduotis. O jei panorėsite išvykti savaitgaliui ar atostogauti, kas laistys ir kiek patikimas jis yra? Grįžę namo pamatysite krūvą išdžiūvusių, mirštančių ar negyvų augalų – tai būtų siaubingas būdas užbaigti užtarnautas atostogas.

Sodo laistymo Purkštukai

Sodo laistymo sistema su purkštuvais galima padengti didelį plotą purkštuvais. Nors purkštuvai gali išeikvoti daug vandens, jie lengvai laisto vejas ir gėlynus. Be to, jie yra nepastebimi, nes iškyla tik laistymo metu.

Purkštuvų trūkumas yra tas, kad daug brangaus vandens prarandate dėl garavimo. Jei tokiu būdu laistysite gėlyną, gerai augs piktžolės, nes vandenį gaus visas dirvos paviršius. Vandenį švaistysite piktžolėms ir daug laiko praleisite ravėdami.

Jei nusprendėte naudoti sodo laistymo purkštuvus, daugybę variantų galite rasti internete arba didelėse parduotuvėse. Visada stenkitės rinktis geriausios kokybės purkštuvus, kad vėliau išvengtumėte brangiai kainuojančios priežiūros. Išsirinkti tinkamą gali būti iššūkis. Prieš leisdamiesi į šią perpildytą rinką, būtinai atlikite tyrimą.

Lašelinis laistymas

Geriausia sodo laistymo sistema daržui, gėlėms, medžiams ir kitoms laistymo užduotims yra lašelinis laistymas. Sodo lašelinio laistymo sistema taupo vandenį, laiką ir pinigus. Tinkamai įrengta lašelinė sistema veiks automatiškai tam tikru paros metu tam tikrą laiką. Tai reiškia, kad jums nereikės ilgai stovėti su žarna. Jums net visai nebūtina būti namuose.

Lašelinės sistemos arba lašelinių sistemų rinkiniai suteiks visas dalis, reikalingas visiškai įrengti savo nuosavybę taip, kaip norite. Jei pradėsite nuo lašelinių sistemų rinkinio, gausite išsamias instrukcijas, „YouTube” vaizdo įrašus apie tai, kaip tai padaryti, kuriuos lengva sekti, ir visas reikalingas dalis.

Norite įsirengti laistymo sistemą?
Mes pasiruošę Jums padėti!

Atliekame laistymo sistemų projektavimo, įrengimo, priežiūros paslaugąas. Laistymo sistema leidžia Jums rūpintis savo daržu ir sodu patogiai.

Projektavimas pagal individualius Jūsų poreikius ir norimą laistyti teritoriją.

Susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba
telefonu +370 6 871 4953 .

Privatiems asmenims NEMOKAMAI sukuriame projektą. 

    Skaitykite daugiau

    Geriausias dienos laikas laistyti veją

    Pavasarį ryškiai žalia veja lengvai padengia kraštovaizdį, jos nereikia tik reguliariai šienauti. Tačiau atėjus vasarai, kai ilgai trunka karšti ir sausi orai, žolė iš sodriai žalio kilimo tampa žole su didelėmis rusvomis dėmėmis. Kai kur ji gali būti net šiek tiek traški. Trūksta vandens. Sugrįžus drėgmei, paprastai vėl pradeda augti sveika žalia lapija. Jei norite,

    Kaip veikia gravitacinės laistymo sistemos

    Gravitacinė laistymo sistema yra pigus ir efektyvus būdas aprūpinti vandeniu mažesnį pasėlių plotą. Tai būtų ypač ekonomiška, jei vietovės klimatas gali užtikrinti pakankamą kritulių kiekį, kad rezervuaras būtų nuolat pripildytas naudojant lietaus vandens surinkimo metodus. Pagrindinė laistymo sistema yra labai paprasta, ją sudaro pakeltas rezervuaras su apačioje esančiu vamzdžiu, kuriuo vanduo tiekiamas į pagrindinę lašelinio