Laistymo sistemos

Geros laistymo sistemos pagrindinis bruožas – kiekvienas vandens lašas yra panaudojamas tikslingai.

Tokiu būdu Jūsų augalai vešės, o laistymas taps maloniu pomėgiu. Rūpinkitės savo daržu ir sodu be jokių rūpesčių.

Skirtingos laistymo sistemos pritaikomos skirtingiems augalams ir plotams palaistyti.

Projektuojame automatinę, vejos bei lašelinę laistymo sistemas, konsultuojame laistymo sistemos priežiūros klausimais.

Kokių tipų laistymo sistemas galime įrengti?

Automatinės laistymo sistemos

Žmonės, turintys sodą, daržą, gėlynus ar didelę veją, supranta, kad šiltuoju sezonu laistymas tampa varginančiu darbu. Esant karštiems ir sausiems orams, augalus, įskaitant medžius, krūmus, gyvatvores, gėlynus ir net veją reikėtų laistyti kasdien.

Automatinė laistymo sistema suteikia lankstumo Jums laistyti sodą ir augalus nustatytu laiku arba kai Jūsų namuose tiesiog nėra. Pagrindiniai automatinės laistymo sistemos komponentai susideda iš kelių skirtingų dalių – automatinių vožtuvų, valdiklių bei kitų priedų.

Sužinoti daugiau >

Vejos laistymo sistemos

Tiek esamas, tiek būsimas indvidualaus namo savininkas neišvengiamasi susiduria su vejos laistymo problema: kad veja išliktų graži, neatsirastų išdžiūvusių ar net pilkų žemės plotų – ją privalu nuolat laistyti.

Žinoma, vejos laistymas nėra kasdienis darbas, tačiau jei yra sausi ir karšti orai, vejos žolė greitai pradeda džiūti ir geltonuoti. Taip atsitinka, nes vejos šaknys yra paviršiuje. Taip pat klaidinga manyti, kad vejai užtenka tik lietaus vandens. 

Sužinoti daugiau >

Lašelinės laistymo sistemos

Didelis derlius ir nuostabiai žydintis sodas – neatsiejamas tinkamos priežiūros bruožas, jis geriausiai palaikomas montuojant lašelinę laistymo sistemą. Todėl lašelinę laistymo sistemą patogu naudoti gėlynuose, šiltnamiuose, krūmams bei gyvatvorėms.

Naudojantis šia sistema, vanduo pasiekia tik reikiamus laistyti augalus, jis ,,dozuojamas‘‘ tiksliai ir be reikalo neeikvojamas.Laistymo sistemą galima valdyti automatiniu valdikliu, kuriuo užtikrinsite nuoseklų bei tinkamą derliaus ar kitų augalų laistymą.

Sužinoti daugiau >

Ieškote inovatyvumo laistymo sistemų sprendimuose?

„Lietaus paukštis“ siūlo komercinių laistymo sistemų pasirinkimą žemės ūkiui bei privačios aplinkos laistymo sistemas.

laistymo sistemų projektavimas

Mes pasiruošę Jums padėti – bendraukime!

Susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba telefonu +370 6 871 4953 .

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Ne. Tiesą sakant, automatinė purkštuvų sistema gali Jums sutaupyti vandens. Gerai suprojektuota, efektyvi laistymo sistema naudoja tikslų kiekį vandens, kurio reikia Jūsų namo kraštovaizdžiui palaikyti. Jums niekada nebereikės nerimauti dėl vandens švaistymo, jei pamiršite išjungti
  žarną. Be to, su „Rain Bird“ lietaus jutikliu Jūsų sistema žinos kada lyja ir tiesiog išsijungs, kai laistymas nebebus reikalingas.

  Taip. Jūsų naujoji sistema atliks visus laistymo darbus už Jus, net ir tuomet, kai būsite toli nuo namų – nereiks nei minutės savo vertingo laiko paaukoti laistant veją.

  Automatinė purkštuvų sistema atliks tai efektyviau, nes ji bus sukurta atsižvelgiant į įvairius Jūsų kraštovaizdžio laistymo poreikius, naudojant skirtingus produktus žolei, medžiams, krūmams ar sodo augalams laistyti.

  Įprastą sistemą sudaro valdiklis (kuris veikia kaip sistemos smegenys), vožtuvai (kurie atsidaro ir užsidaro, kad išleistų ir sustabdytų vandens srautą į požeminius vamzdžius) ir purkštuvai (kurie paskirsto vandenį tam tikroms vietoms). Purkštuvų sistemą taip pat galima valdyti naudojant lietaus
  jutiklį, kuris priklausomai nuo lietaus kiekio ją įjungia arba išjungia. Pageidautina, kad visi laistymo sistemos komponentai būtų iš tos pačios įmonės, nes tik taip galima užtikrinti gerą jų veikimą. Pažymėtina, jog „Rain Bird“ kuria, gamina ir siūlo labai plačią komponentų, sudarančių veiksmingą laistymo sistemą, seriją.

  Ir taip, ir ne. Atminkite, kad produkto kaina yra tik viena veiksmingos laistymo sistemos dalis. Todėl daugelis žmonių pasirenka samdyti laistymo sistemos komponentų bei reikalingų atlikti darbų žinovą, kuris yra sukaupęs patirtį, kuriant ir montuojant ekonomiškai efektyviausias laistymo sistemas. Nepamirškite, jog toks specialistas daug investavo į specializuotą montavimo įrangą, kuri padeda pagreitinti darbą bei yra išklausęs ne vienus laistymo sistemų įrengimų kursus.

  Sistemos kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip nuosavybės dydis, kraštovaizdžio tipas, zonų skaičius, naudojami produktai ir specialus dizainas.

  Mūsų siūlomi „Rain Bird“ pažangiausi purkštuvų laikmačai ir valdikliai yra pakankamai galingi, kad atitiktų Jūsų individualius laistymo poreikius ir juos būtų paprasta programuoti ir reguliuoti. Naujausi „Smart Bird“ valdikliai iš „Rain Bird“ netgi automatiškai prisitaiko prie besikeičiančių oro sąlygų, temperatūros ir kritulių kiekio, todėl jums tereikia atsisėsti ir atsipalaiduoti.