Kokia yra laistymo sistemos kaina?

Pasidalinkite:

Kiek kainuoja Laistymo sistemos?

Nusprendėte savo kieme įrengti laistymo sistemą. Dabar atėjo metas imtis esminių darbų. Kokia yra laistymo sistemos kaina ir kiek kainuoja savarankiškai įrengti laistymo sistemą, o kiek samdyti rangovą, kuris atliktų visus darbus už jus?  Laistymo sistemos įrengimo kaina priklauso nuo daugelio faktorių pirma reiktų atsakyti į klausimus:

Sklypo dydis

Koks Jūsų sklypo dydis, įskaitant visus šlaitus: Turite atsižvelgti į savo sklypo dydį. Jei turite didelį kiemą su daugybe apželdinimo ir gėlynų, įrengimui išleisite daugiau pinigų, palyginti su mažesniu sklypu. Jei jūsų sklype yra šlaitas, norėsite investuoti į valdiklį, kuriame yra ciklinio drėkinimo galimybė, kad vanduo neardytų vejos.

Dirvožemio būklė

Jūsų sklypo dirvožemio būklė: Dirvožemio tipas jūsų sklype turi įtakos laistytuvo galvutės ar antgalio, kurį reikės įsigyti naujam vejos laistytuvui, tipui. Tiek molingas, tiek smėlingas dirvožemis kelia skirtingus iššūkius laistomųjų purkštuvų sistemoms. Pavyzdžiui, smėlingoms dirvoms norite įsigyti nerūdijančio plieno antgalį, nes jis geriau susidoroja su šiurkštumu nei plastikinis antgalis. Tačiau nerūdijantis plienas kainuoja brangiau nei plastikinis.

Kiemo zonos

Kiek zonų įrengsite: Jūsų išlaidos naujam vejos purkštuvui turi būti pagrįstos atsižvelgiant į tai, kiek zonų įrengsite. Tačiau galite sutaupyti planuodami pradines investicijas toms papildomoms zonoms, įvesdami vamzdynus su galimybe vėliau pridėti jungiamąsias zonas.

Specialūs poreikia

Jūsų vejos, kraštovaizdžio ir sodininkystės poreikiai: Jei jūsų veja yra saulėtoje vietoje, jai reikės daugiau vandens nei pavėsyje esančiam kiemui. Taip pat, jei turite daug vandens mėgstančių augalų, įrengdami burbulinį drėkintuvą arba lašelinę turite atsižvelgti į jų drėkinimo poreikius.

Prekinis ženklas

Galite rinktis pigesnį rinkoje esantį prekės ženklą. Tačiau nesileiskite tuo keliu. Vietoj to norite kokybiškos laistymo sistemos, kuri tarnautų ilgai. Be to, prie kokybiškos laistymo sistemos nenorite pridėti pigių purkštuvų galvučių ar kitų laistymo priemonių, nes pigesnės greičiau sugenda, taip pat veikia ne taip efektyviai.

Rangovas

Rangovo samdymas: Jei nesate „pasidaryk pats” mėgėjas, daugiau pinigų išleisite, kai samdysite rangovą naujam laistymo įrenginiui įrengti. Galite atsipalaiduoti ir leisti rangovui atlikti visą sunkų darbą – gauti leidimus, iškasti tranšėjas ir tinkamai įrengti laistomąjį purkštuvą.

Medžiagų kaina

Įrengimo etape turėsite nusipirkti vamzdžių ir kitų medžiagų. Būtinai į savo biudžetą įtraukite visas papildomas dalis, taip pat visą sistemą.

Įrangos nuoma

Galite nuspręsti išsinuomoti drėkinimo įrengimo įrangą. Įsitikinkite, kad į eilutę įtraukėte tranšėjų kasimo įrankį, šliužo krautuvą ir frontalinį krautuvą, kurie padės jums paruošti kiemą įrengimui.

Vejos remontas

Jei planuojate įrengti laistymo sistemą jau įrengtame kieme, baigę įrengimo procesą turėsite iš naujo užsėti arba užsėti veją. Turite suskaičiuoti, kiek kainuos samdyti vejos priežiūros įmonę, kad ši sutvarkytų veją, arba kiek kainuos pasėti kiemą patiems.

Norite įsirengti laistymo sistemą?
Mes pasiruošę Jums padėti!

Atliekame laistymo sistemų projektavimo, įrengimo, priežiūros paslaugas. Laistymo sistema leidžia Jums rūpintis savo daržu ir sodu patogiai.

Projektavimas pagal individualius Jūsų poreikius ir norimą laistyti teritoriją.

Susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba
telefonu +370 6 871 4953.

  Skaitykite daugiau

  Žemės ūkio laistymas

  Žemės ūkio laistymas yra svarbus veiksnys, kuris daro didelę įtaką pasaulio maisto gamybai. Laistymas yra būtinas, kad augalai galėtų augti ir vystytis, o šiuolaikinis žemės ūkis negalėtų egzistuoti be šios svarbios praktikos. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip žemės ūkio laistymas veikia pasaulio maisto gamybą ir kaip jis yra įgyvendinamas. Kaip žemės ūkio laistymas veikia maisto gamybą

  Automatinė vejos laistymo sistema

  Kaip sutvarkyti pažeistą veją

  Vejos gali būti pažeistos dėl daugybės priežasčių. Žalingi vabzdžiai gali suniokoti veją, nepageidaujami augalai gali pradėti joje veistis arba dėl vandens ir trąšų trūkumo sveika veja gali susirgti. Vienas iš pagrindinių jūsų tikslų taisant pažeistą veją – imtis veiksmų, kai tik atsiranda kuri nors iš pirmiau minėtų priežasčių. Praėjus per daug laiko, tai gali pareikalauti