Laistymo sistemos projektavimas

Pasidalinkite:

Toliau apžvelgsime viską, ką reikia žinoti apie laistymo sistemos projektavimą.

Jei nesijaučiate pasirengę imtis šio darbo, mūsų patyrę projektuotojai padės. Norėdami gauti daugiau informacijos, spauskite čia, užpildykite formą ir el. paštu visiškai nemokamai, kuriame bus išsamiai išdėstyta visa informacija, kurios mums reikia, kad galėtume pradėti! Mes aptarnaujame klientus visoje Lietuvoje!

Tiems, kurie pasirengę šiai užduočiai, bet koks geras laistymo sistemos projektavimas prasideda nuo dviejų dalykų:

Laistymo sistemos planas

Laistymos sistemos planas – nubraižytas pagal mastelį, pateikiant kuo daugiau informacijos. Tam galite naudoti grafinį popierių arba atsisiųsti mūsų projektavimo planą ir nubraižyti projektą masteliu 1:100. Parodykite visus sodo ir vejos plotus, visus takus ar privažiavimus, atramines sieneles ir vandens šaltinio vietą, pvz., sodo čiaupus ar vandens rezervuarą.

Srauto testas – srauto testas yra svarbus, nes nuo jo priklauso, kiek purkštuvų galite paleisti vienu metu.

Dalykai, kuriuos reikia prisiminti projektuojant sistemą:

Visiems laistymo metodams efektyviai veikti reikia skirtingo darbinio slėgio. Apytiksliai daugumai iššokančiųjų laistymo purkštuvų reikia ne mažesnio kaip 300 kpa slėgio, sodo purkštuvams – ne mažesnio kaip 200 kpa, o lašelinėms – ne mažesnio kaip 100 kpa slėgio. Norint nustatyti, kiek iššokančiųjų, sodo purkštuvų ar lašelinių galima paleisti vienoje zonoje, svarbu žinoti srauto greitį esant norimam darbiniam slėgiui.

Nepatartina bandyti laistyti sodus ir veją kaip vieną zoną

Sodams ir vejoms reikia skirtingo vandens kiekio ir skirtingu dažnumu. Projektuodami suskirstykite sodus ir vejas į atskiras zonas, kuriose visoms kiekvienos zonos teritorijoms reikės maždaug tokio paties vandens kiekio ir tokiu pačiu dažnumu.

Automatinė laistymo sistema kaina

Paprastai laistymo našumas svyruoja nuo 1 iki 24 litrų per valandą, o sodo purkštuvų – nuo 50 iki 200 litrų per valandą. Tai reiškia, kad, atsižvelgiant į tai, kiek laiko laistysite, visoje zonoje kritulių kiekis bus labai skirtingas, o tai lems labai netolygią vandens aprėptį ir neefektyvų vandens naudojimą.

Norite įsirengti laistymo sistemą?
Mes pasiruošę Jums padėti!

Atliekame laistymo sistemų projektavimo, įrengimo, priežiūros paslaugas. Laistymo sistema leidžia Jums rūpintis savo daržu ir sodu patogiai.

Projektavimas pagal individualius Jūsų poreikius ir norimą laistyti teritoriją.

Susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba
telefonu +370 6 871 4953.

    Skaitykite daugiau

    Pavyzdinės laistymo sistemas

    Pavyzdinės laistymo sistemas: Efektyvus ir Žaliavomis taupantis būdas Kas yra pavyzdinės laistymo sistemos? Pavyzdinės laistymo sistemos yra technologijos, kuriomis valdomas vandens naudojimas augalų auginime. Jos apima drėkinimo sistemų ir jų kontrolės įrangos, kurių pagalba galima taupyti vandenį ir sumažinti atliekų kiekį. Kaip pavyzdinės laistymo sistemos veikia? Pavyzdinės laistymo sistemos naudoja daugybę technologijų, kad būtų pasiektas

    Laistymo sistemos prietaisų techninė priežiūra

    Kodėl reikalinga laistymo sistemos prietaisų priežiūra? Laistymo sistemos prietaisai, tokie kaip laistytuvai, purkštuvai, filtras ir kt., yra esminiai norint užtikrinti augalų gerovę. Tiesa, kad tokia įranga yra paprasta ir efektyvi, tačiau ji taip pat yra linkusi sugesti ar sugadinti dėl nuolatinio naudojimo ir įvairių neigiamų aplinkos veiksnių. Todėl reikia atidžiai prižiūrėti laistymo sistemos prietaisus. Kaip