Kam reikalinga automatinė laistymo sistema šiltnamiui?

Pasidalinkite:

Automatinė šiltnamio laistymo sistema padeda sutrumpinti laiką ir sumažinti pastangas, kurių reikia daigams augti ir išlaikyti sveikas švelnias daržoves.  Visos šiuolaikinės laistymo sistemos yra skirtingai naudingos, priklausomai nuo to, kaip jas naudojate.

Automatinė laistymo sistema šiltnamiui yra mikro drėkinimo sistemos tipas. Laistymo sistema išsaugo vandenį ir maistingąsias medžiagas, palaipsniui lašindama vandenį prie augalų šaknų vamzdynu, įrengtu tiesiai virš dirvos paviršiaus arba paslėptu po paviršiumi.

Automatinė laistymo sistemos šiltnamiui tikslas tiekti optimalų vandens ir maistingųjų medžiagų kiekį tiesiai į šaknų zoną ir sumažinti vandens švaistymą bei garavimą. Vanduo tiekiamas per vožtuvų, vamzdžių, vamzdelių ir purkštuvų tinklą. Ji yra efektyvesnė už kitų tipų laistymos sistemas, pavyzdžiui, paviršinio drėkinimo ar laistymo purkštuvais, priklausomai nuo to, kaip gerai ši sistema suplanuota, išdėstoma, prižiūrima ir eksploatuojama.

Kaip išsirinkti automatinę laistymo sistema šiltnamiui?

Mes esame čia, kad padėtume jums sukurti geriausią šiltnamio laistymo sistemą, atitinkančią jūsų poreikius, už prieinamą kainą.

Štai keletas veiksnių, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis tinkamą šiltnamių drėkinimo sistemos pardavėją.

Patirtis ir reputacija

Rinkitės įmonę, kuri jau daug metų dirba šioje srityje, nes ji supras, koks tai produktas ir kaip jis atitiktų jūsų poreikius. Taip pat patikrinkite įmonės reputaciją. Geriausias būdas įvertinti bet kurios įmonės reputaciją – peržiūrėti jos klientų atsiliepimus ir įvertinimus.

Rinkitės sertifikuotą įmonę

Automatinės laistymo sistema šiltnamiui tiekėjas turėtų turėti atitinkamų institucijų išduotą licenciją veikti tam tikroje teritorijoje. Todėl prieš pasirašydami bet kokį sandorį nebijokite paprašyti įmonės dokumentų. Taip pat paprašykite darbuotojų, kurie įrengs sistemas jūsų ūkyje, kvalifikacijos. Taip užtikrinsite, kad gausite geriausias paslaugas ir kokybišką sistemą.

Patikrinkite garantiją

Kokybiškas laistymo sistemas siūlanti įmonė visada suteiks pagrįstą garantiją savo įdiegtoms sistemoms. Garantija visada yra kokybės ženklas, o jūs turėsite galimybę kreiptis į įmonę, jei per nustatytą laikotarpį sistemoje iškiltų kokių nors problemų.

Apibendrinant galima teigti, kad šiltnamių laistymos sistemos yra tinkamas būdas, tačiau reikia tinkamai planuoti ir užtikrinti, kad specialistai padėtų padidinti produktyvumą.

Norite įsirengti laistymo sistemą?
Mes pasiruošę Jums padėti!

Atliekame laistymo sistemų projektavimo, įrengimo, priežiūros paslaugas. Laistymo sistema leidžia Jums rūpintis savo daržu ir sodu patogiai.

Projektavimas pagal individualius Jūsų poreikius ir norimą laistyti teritoriją.

Susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba
telefonu +370 6 871 4953.

  Skaitykite daugiau

  Žemės ūkio laistymas

  Žemės ūkio laistymas yra svarbus veiksnys, kuris daro didelę įtaką pasaulio maisto gamybai. Laistymas yra būtinas, kad augalai galėtų augti ir vystytis, o šiuolaikinis žemės ūkis negalėtų egzistuoti be šios svarbios praktikos. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip žemės ūkio laistymas veikia pasaulio maisto gamybą ir kaip jis yra įgyvendinamas. Kaip žemės ūkio laistymas veikia maisto gamybą

  Automatinė vejos laistymo sistema

  Kaip sutvarkyti pažeistą veją

  Vejos gali būti pažeistos dėl daugybės priežasčių. Žalingi vabzdžiai gali suniokoti veją, nepageidaujami augalai gali pradėti joje veistis arba dėl vandens ir trąšų trūkumo sveika veja gali susirgti. Vienas iš pagrindinių jūsų tikslų taisant pažeistą veją – imtis veiksmų, kai tik atsiranda kuri nors iš pirmiau minėtų priežasčių. Praėjus per daug laiko, tai gali pareikalauti