Kokia geriausia gėlių laistymo sistema?

Pasidalinkite:

Gėliu laistymo sistema teikia daug svarbių privalumų namų savininkams ir įmonėms, įskaitant laiko taupymą naudojant automatizavimą, efektyvų laistymą naudojant tiesioginį laistymą ir daug daugiau. Nenuostabu, kad gėliu laistymo sistemos tampa labai populiarios visame pasaulyje.

Jei dar tik pradedate planuoti ir įrengti gėliu laistymo sistemos savo sodui, tai yra ta vieta, nuo kurios reikėtų pradėti. Viskas prasideda nuo efektyvaus planavimo, o šis vadovas padės jums pereiti kiekvieną proceso žingsnį, kad viskas pavyktų iš pirmo karto. Jei reikia papildomos pagalbos, galite susisiekti su vienu iš mūsų draugiškų darbuotojų ir užduoti bet kokius kitus klausimus.

Automatinės drėkinimo sistemos gražiam sodui privalumai:

 • Augalai, gėlės iš gamtos gauna ne visą jiems reikalingą vandenį.
 • Automatinė laistymo sistema leidžia:
 • reguliariai tiekti augalams reikalingą vandenį.
 • Palaikyti savo kraštovaizdžio sveikatą.
 • Išsaugoti laisvą laiką laisvalaikiui ir poilsiui.
 • Palaistyti sodą net ir atostogaujant.
 • Naudoti lietaus vandenį, naudojant vandens duobes ir lietaus vandens surinkimo įrenginius.
 • Taupykite vandenį, palyginti su naudojimusi žarnos vamzdžiu (sutaupoma iki 80 % vandens).
 • Toliau laistykite sodą, kai draudžiama laistyti iš žarnos.
 • Padidinsite savo namų vertę, kai reikės juos parduoti.

Kas yra automatinis laistymas?

Automatinis laistymas – tai būdas, kai vanduo sodo teritorijoje tiekiamas be jokių pastangų, naudojant paprastą, sode paslėptą vamzdžių ir lizdų tinklą. Yra įvairių tipų drėkinimo sistemų, skirtų tam tikroms sodo vietoms laistyti. Tai iššokančios laistymo sistemos, skirtos vejos plotams laistyti, mikroturkštukai, purkštukai ir mini laistymo sistemos, skirtos dideliems augalų plotams, ir lašelinės laistymo sistemos, skirtos tiksliam augalų laistymui pakraščiuose ir konteineriuose.

Automatinių sodo drėkinimo sistemų tipai

Iššokančios laistomosios laistomųjų purkštuvų sistemos

Iškylančiosios laistymo sistemos – tai geriausios automatinio laistymo sistemos, kurios sparčiai populiarėja tarp namų savininkų Lietuvoje visi vamzdžiai ir purkštuvai yra užkasti po žeme, todėl jie visiškai paslėpti nuo pašalinių akių. Įjungus sistemą, iššokantys purkštuvai pakyla iš žemės, o išjungus sistemą – vėl nusileidžia žemyn. Iššokančios purkštuvų sistemos idealiai tinka įvairių tipų sodams ir pirmiausia naudojamos žolei laistyti, bet taip pat gali būti naudojamos gėlynams ir apvadams laistyti.

Lašelinės drėkinimo sistemos

Lašelinio drėkinimo sistemos yra efektyviausios sodo laistymo sistemos, sukurtos taip, kad vanduo tiksliai patenka prie augalų šaknų. Jos veikia naudojant vamzdžių tinklą, kuriuo vanduo teka po sodą, tada prijungiami lašeliniai purkštuvai ir išdėstomi netoli augalų pagrindo. Kadangi lašeliniai purkštuvai vandenį išleidžia lėtai, galite geriau kontroliuoti tiekiamo vandens kiekį ir išvengti vandens švaistymo. Šie laistytuvai idealiai tinka apvadams ir gėlynams, daržovių lysvėms, šiltnamiams, pakabinamiems krepšeliams ir augalams konteineriuose.

Purškimo sistemos

Šios sistemos plačiai naudojamos soduose ir yra labai populiarus pasirinkimas, nes jos gerai išpurškia didelį plotą, todėl yra ekonomiškos, palyginti su lašelinio drėkinimo sistemomis. Įjungę tokią sistemą pamatysite, kaip fantastiškas vandens purslas sklinda ore ir drėkina augalus lyg lietus.

Norite įsirengti laistymo sistemą?
Mes pasiruošę Jums padėti!

Atliekame laistymo sistemų projektavimo, įrengimo, priežiūros paslaugas. Laistymo sistema leidžia Jums rūpintis savo daržu ir sodu patogiai.

Projektavimas pagal individualius Jūsų poreikius ir norimą laistyti teritoriją.

Susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba
telefonu +370 6 871 4953.

  Skaitykite daugiau

  Žemės ūkio laistymas

  Žemės ūkio laistymas yra svarbus veiksnys, kuris daro didelę įtaką pasaulio maisto gamybai. Laistymas yra būtinas, kad augalai galėtų augti ir vystytis, o šiuolaikinis žemės ūkis negalėtų egzistuoti be šios svarbios praktikos. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip žemės ūkio laistymas veikia pasaulio maisto gamybą ir kaip jis yra įgyvendinamas. Kaip žemės ūkio laistymas veikia maisto gamybą

  Automatinė vejos laistymo sistema

  Kaip sutvarkyti pažeistą veją

  Vejos gali būti pažeistos dėl daugybės priežasčių. Žalingi vabzdžiai gali suniokoti veją, nepageidaujami augalai gali pradėti joje veistis arba dėl vandens ir trąšų trūkumo sveika veja gali susirgti. Vienas iš pagrindinių jūsų tikslų taisant pažeistą veją – imtis veiksmų, kai tik atsiranda kuri nors iš pirmiau minėtų priežasčių. Praėjus per daug laiko, tai gali pareikalauti